Apie mus

Gaminame modulinius namelius ir pastatus klientams Lietuvoje ir užsienyje. Sukaupta patirtis, kvalifikuoti darbuotojai ir reiklumas leidžia projektuoti ir gaminti aukštos kokybės gaminius, atitinkančius ES standartus.

Galite rinktis iš standartinių pasiūlymų, užsisakyti projektavimą, ar nurodyti savo projektą. Siūlome ne tik komercinius, biuro, sanitarinius namelius, bet ir specialios paskirties modulius, pritaikytus įvairiems pramonės poreikiams pagal užsakovo poreikius.

Kodėl mes?

Konsultacija, poreikių išklausymas ir individualūs pasiūlymai.

Projektavimas

Administracijos ir konstruktorių komando spatirtis daugiau nei 10 m.

Patirtis

Transportavimas, jungčių ir reikalingos įrangos montavimas: baldai, virtuvės, sanitariniai mazgai, šildymas, ventiliacija ir kt.

Konstravimas

Gamyboje naudojamos tik kokybiškiausios medžiagos

Kokybės užtikrinimas

Suteikiama visiems mūsų gaminiams ir paslaugoms

Garantija

Nauji moduliniai nameliai, Standartiniai konteineriniai nameliai, biuro patalpos, komercinės patalpos, specialūs moduliai pagal užsakymą.

Gamyba

Moduliniai statiniai sudaro lygiavertę alternatyvą įprastos konstrukcijos pastatams. Tai akivaizdi nauda užsakovams ir kūrėjams viešajame sektoriuje ir pramonėje, ypač ekonominio efektyvumo, investicijų saugumo ir tvarumo požiūriu. Modulinių satinių projektavimo, gamybos ir montavimo laikotarpis yra gerokai trumpesnis nei įprastos statybos pastatų. Trumpesnis statybų laikotarpis bei naudojamų specifinių medžiagų įvairovė mažina statybos kaštus.

Susisiekime

Adresas

Meistrų g. 12,
Norkaičiai 72177, Lietuva

Kontaktai

+370 675 02202
info@modulepro.lt